Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül 2022 Puanları | 227. Bölüm İzle

TV8 kanalında yayınlanan Yemekteyiz programında Baran Başboğa yarıştı. Mutfakta ne kadar marifetli olduğunu gösteren Baran Başboğa diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Baran Başboğa'ya verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül Salı Puanları açıklandı. Baran Başboğa’ya verilen puanları merak eden program severler internet arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 19 – 23 Eylül 2022 haftasının 2. günün de Baran Başboğa yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Baran Başboğa özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Baran Başboğa ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Baran Başboğa verilen puanlar şöyle;

  • Fikriye: x Puan
  • Dilara: x Puan
  • Tayfun: x Puan
  • Yaren: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Baran Başboğa Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 227. Bölüm

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Canım Annem 148. Bölüm Fragman İzle | TV8 Youtube

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.