Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül 2022 Puanları | 228. Bölüm İzle

TV8 kanalında yayınlanan Yemekteyiz programında bugün Fikriye Gülünç yarıştı. Mutfakta ne kadar marifetli olduğunu gösteren Fikriye hanım diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Fikriye hanıma verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül Çarşamba Puan Sonuçları açıklandı. Günün yarışmacısı Fikriye Gülünce verilen puanları merak eden program severler internet arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 19 – 23 Eylül 2022 haftasının 3. günün de Fikriye Gülünç yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Fikriye Gülünç özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Fikriye Gülünç ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Fikriye Gülünce verilen puanlar şöyle;

  • Baran: 6 Puan
  • Dilara: 6 Puan
  • Tayfun: 8 Puan
  • Yaren: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Fikriye Toplam Puan: 32

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 228. Bölüm

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 20 Eylül 2022 Puanları | 227. Bölüm İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.