Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül 2022 Puanları | 229. Bölüm İzle

TV8 kanalında yayınlanan Yemekteyiz programında bugün Tayfun Arslan yarıştı. Mutfakta ne kadar marifetli olduğunu gösteren Tayfun bey diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Tayfun beye verilen puanlar haberimizin devamında sizlerle.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Perşembe Puanları açıklandı. Günün yarışmacısı Tayfun Arslan verilen puanları merak eden program severler internet arama motorlarında bugün yarışan yarışmacıya verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 19 – 23 Eylül 2022 haftasının 4. günün de Tayfun Arslan yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Detaylar haberimizde sizlerle..

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz de Tayfun Arslan özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Tayfun Arslan ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Tayfun Arslan’a verilen puanlar şöyle;

  • Baran: 4 Puan
  • Dilara: 4 Puan
  • Fikriye: 6 Puan
  • Yaren: x5 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Tayfun Toplam Puan: 25

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 229. Bölüm

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 50.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Eylül 2022 Puanları | 228. Bölüm İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.